Alpine CDE-9850Ri vs ... ?

Сравниваем Sony VS Pioneer, Sheriff ZX-910 VS Sheriff ZX-925, компонентные VS коаксиальные, и тп.

Модераторы: Директор магазина, vvvetalll, AzFly, Alex.z

Alpine CDE-9850Ri vs ... ?

Сообщение ftgabb » Пн дек 22, 2014 12:43 pm

Привіт усім!

Декілька років їздив з магнітолою Alpine CDE-9850Ri. Все задовільняло крім того, що немає ЮСБ. Декілька місяців назад купив Pioneer DEH-2300UB (бо з флешкою :) ). Після заміни звук змінився :( . Якщо настройки всі збити, то високі частоти не такі прозорі як в Альпа, середні стали ніби компресовані чи що, низькі частоти є і досить немало, але не такі рівні як в Альпа. Піонер робить горб на частотах десь 80-120 гц, а все що нижче, майже не чути. Саба в мене нема, але коли підключаю назад Альп, низькі частотине мають горба, рівніші, не такі гулкі, але я чую такі низькі звуки, які на Піонері не чув. Детільність звуку Альпа теж не підсилу Піонеру.
Хоча Альп старий і зовсім не топовий.

В мене запитання: Що зараз може зрівнятись по якості звуку з Alpine CDE-9850Ri ? За розумні гроші, звичайно. Можна і без CD. Блютуз вітається. Або хоча б підкажіть на які виробники/моделі дивитись і за які гроші?
ftgabb
Начинающий

Вернуться в ... VS ...